PSG doma pričakovano nadigral Zvezdo

Liga prvakov 3. Okt 201818:29 > 18:31
Twitter

PSG je po porazu proti Liverpoolu danes pred domačimi gledalci s 6:1 razbil Crveno zvezdo. Schalke je v Moskvi z 1:0 ugnal Lokomotivo.

Parižani so pred domačimi gledalci suvereno in gladko opravili s Crveno zvezdo. Tekma je bila odločena že po prvem polčasu. Tokrat je blestel trio Kylian Mbappe, Neymar in Edinson Cavani, ki je skupaj dosegel pet zadetkov. Zadnjega v prvem polčasu pa je prispeval še Angel Di Maria. Ob zmagi nad rdeče-belimi je hattrick prispeval Neymar, ki je zablestel tudi z zadetkom iz prostega strela. Edini gol za Crveno Zvezdo je dosegel Marko Marin.

Na drugi tekmi v Rusiji pa je Schalke v izdihljajih tekme prišel do zmage nad Lokomotiv Moskvo z minimalnih 1:0 na sicer dokaj izenačeni tekmi. Po podaji Konoplyanke je gol za zmago zabil mladi up ZDA Weston McKennie.