City in Real brez milosti do svojih nasprotnikov

Liga prvakov 7. Nov 201823:21 > 23:34
Twitter

Manchester City in Real Madrid sta bila v četrtem krogu Lige prvakov brez milosti do svojih dveh nasprotnikov. Dva kroga pred koncem pa sta si City in Bayern že zagotovila osmino finala.

Najbolj pestro je bilo seveda v Torinu, kjer je Manchester United prišel do preobrata proti Juventusu in treh točk.

Sicer pa sta pričakovano do gladkih zmag prišla Manchester City in Real Madrid. Slednji so slavili na Češkem proti Viktorii iz Plzna s kar 5:0 in pod vodstvom novega začasnega trenerja Santiaga Solarija vknjižili še tretjo zmago. Galaktikov ni oviralo niti dejstvo, da je manjkalo kar nekaj pomembnih nogometašev. Že v prvem polčasu so zabili štiri gole. Med strelce so se vpisali: dvakrat Karim Benzema, Gareth Bale in Casemiro, v drugem polčasu pa je peti gol prispeval še Toni Kroos.

Še en zadetek več od Reala pa je v mrežo Shakhtarja pred domačimi gledalci zabil Manchester City. Hattrick je prispeval Gabriel Jesus (od tega je dvakrat zadel iz bele točke), po enkrat pa so zadeli še Riyad Mahrez, David Silva in Raheem Sterling. Sinje modri so si z današnjo zmago tako kot Bayern že zagotovila izločilne boje v Ligi prvakov.

BAYERN 2:0 AEK ATENE