Bayern premočen, Crvena zvezda padla v Münchenu

Liga prvakov 18. Sep 201919:55 > 23:12
Alexander Hassenstein, Getty Images

Nogometaši Crvene zvezde so s porazom odprli tekmovanje v Ligi prvakov. V prvem krogu skupine B je bil na Allianz areni s 3:0 boljši münchenski Bayern.

Crvena zvezda se je dobro upirala nemškemu prvaku. Bayern je v vodstvo z 1:0 v 34. minuti popeljal Kingsley Coman, ki je po podaji Ivana Perišića vratarja Milana Borjana premagal z glavo. Zvezdi je uspelo minimalni zaostanek držati vse do končnice dvoboja.

Najprej je v 80. minuti poljski napadalec Robert Lewandowski odbitek pospravil v zvezdino mrežo za vodstvo z 2:0, končni rezultat srečanja pa je v 91. minuti postavil Thomas Müller, ki je zadel po prekrasni podaji Thiaga Alcantare.

Po prvem krogu je s tremi točkami na vrhu skupine B Bayern, na 2. oz. 3. mestu sta s točko Olympiakos in Tottenham, ki sta se danes v Pireju razšla brez zmagovalca (2:2), na dnu te skupine pa je brez točke Crvena zvezda.