Grki do velike točke, poraz Nizozemcev v Sofiji

Getty Images/Dean Mouhtaropoulos

Reprezentanca Nizozemske se je spet znašla v velikih težavah in jo v boju za uvrsitev na svetovno prvenstvo čaka izredno težko dela. Trenutno so v skupini na četrtem mestu.

Oba gola za Bolgare je dosegel Spas Delev, napadalec poljskega porekla. Za tega igralca sta bila to prva zadetka v dresu z reprezentančnim grbom, v polno je meril v 5. in 20. minuti.

Francija, vodilna reprezentanca skupine A, je v gosteh s 3:1 premagala Luksemburg. V dresu galskih petelinov je debitiral super talentirani Kylian Mbappé, v polno pa sta merila Griezmann in Giroud, ki je zadel dvakrat.

Grčija je v Bruslju proti Belgiji vodila do 89. minute, ko je poraz Belgijcev preprečil sijajni Romelu Lukaku. S to točko so Belgijci ostali na prvem mestu skupine H, sledijo jim Grki in Bošnjaki.

Večer je obeležil tudi Cristiano Ronaldo, ki je ob zmagi Portugalske nad Madžarsko prispeval dva gola. Za CR7 je bil drugi gol že njegov 70. v državnem dresu.