Tekma v Lyonu zaradi navijačev prekinjena

Nogomet 21. Nov 202122:38 > 22:46 0 komentarjev
Dimitri Payet z obkladkom. Foto: guliverimage

V francoski prvi ligi je na zadnji tekmi kroga med Lyonom in Marseillem prišlo do incidenta. Eden izmed navijačev Lyona je namreč že po nekaj minutah igre vrgel plastenko proti Dimitriju Payetu, ki je izvajal kot, ter ga zadel v glavo. Tekma je bila prekinjena, kasneje pa tudi odpovedana.

Incident na tekmi med Lyonom in Marseillem, ko je plastenka, polna vode, priletela v glavo Dimitrija Payeta:

V 14. krogu francoskega prvenstva so največje presenečenje videli navijači v Brestu. Na gostovanje je prišel četrtouvrščeni Lens, ki pa je bil povsem nemočen. Brest je slavil s kar 4:0. V 14. krogu je do prvega gola v francoski ligi prišel Lionel Messi. Argentinec je zadel za potrditev zmage s 3:1. Parižani so prišli do zmage kljub igralcu manj, v 65. minuti je bil izključen vratar Keylor Navas. Rennes je po zmagi na Montpellierom skočil na drugo mesto. Tri točke je osvojila tudi Nica, ki je po preobratu premagala Clermont z 2:1.