Milan in Napoli zgolj do točke, Inter na kolenih

Nogomet 17. Apr 202322:40 > 22:46 0 komentarjev

V 30. krogu italijanske serie A je Napoli zgolj remiziral z Verono (0:0), točko je osvojil tudi Milan proti Bologni (1:1), Inter pa je izgubil še četrtič na zadnjih petih ligaških tekmah in padel iz vodilne četverice.

Po 30. krogu italijanske lige prednost Napolija pred drugim Laziom zdaj znaša 14 točk. Rimljani so zabeležil svojo 18. zmago v sezoni. Klub iz italijanske prestolnice je pri 61 točkah in za Neapeljčani zaostaja za 14 točk. Današnji strelci za Lazio so bili Ciro Immobile v prvem ter Felipe Anderson in Marcos Antonio v drugem polčasu.

Cremonense je bil boljši od Empolija (1:0), za katerega je Petar Stojanović igral do 62. minute, medtem ko je Lovro Štubljar celotno srečanje presedel na rezervni klopi. Empoli ostaja na 14. mestu. Edini gol na dvoboju je že v četrti minuti dosegel Cyriel Dessers. Krog se je zaključil z remijem med Fiorentino in Atalanto (1:1).

Italijansko prvenstvo, 30. krog:

Petek, 14. april:
Cremonese – Empoli 1:0 (1:0)
Dessers 4.
Petar Stojanović je igral od 62. minute, Lovro Štubljar pa je obsedel na klopi (oba Empoli).

Spezia – Lazio 0:3 (0:1)