Je to najlepši Messijev gol sezone? (VIDEO)

Nogomet 14. Apr 202412:24 0 komentarjev
Lionel Messi

Lionel Messi je hitro pozabil na poraz v četrtfinalu regijske lige prvakov cone CONCACAF proti Monterreyu in se s soigralci v dresu Interja veselil zmage proti Sportingu iz Kansas Cityja. S tem je ekipa iz Miamija prevzela vodstvo v svoji konferenci lige MLS.

Moštvo s Floride je dramatično tekmo v Arlingtonu dobilo s 3:2.

Argentinec je prispeval čudovit zadetek za vodstvo z 2:1 v 52. minuti. Mojstrovini so se znali pokloniti tudi domači gledalci, ki jih je na tribune prišlo kar 72.610, kar je četrti najboljši obisk v zgodovini lige MLS.

Kljub temu, da je Sporting Kansas City kasneje izenačil, je za Interjevo zmago v 71. minuti poskrbel urugvajski veteran Luis Suarez.

Klub s Floride ima na računu 4 zmage, tri remije in poraz ter je s 15 točkami na prvem mestu vzhodne konference. Za Messija je bil to peti nastop sezone, zabeležil je peti gol, poleg tega je v statistiko vpisal drugo podajo.