Real z veliko težavami do vseh točk proti Malagi

La liga 25. Nov 201718:01 > 18:09
Denis Doyle, Getty Images Sport

Fudbaleri Reala savladali su Malagu rezultatom 3:2 u 13. kolu španske La Lige, a strelac gola za pobedu bio je Kristijano Ronaldo u 76. minutu odmah posle promašaja sa penala.

Real je na Santiago Bernabeuu slavil s 3:2, za vse tri točke pa močno trpel. Na tekmi je bil v eni izmed glavnih vlog tudi glavni sodnik Jesus Manzano, ki je konec prvega polčasa označil medtem, ko je žoga letela v gol kraljevega kluba. Manzano je nekajkrat razburil tudi Madridčane in svojo delo opravil zares slabo.

Real je sicer povedel v 9. minuti, ko je žogo v gol pospravil Karim Benzema, do katerega se je le-ta odbila po strelu Cristiana Ronalda.

V 18. minuti je izenačil Diego Rolan, gostitelji pa so le tri minute kasneje odgovorili preko Casemira, ki je izkoristil podajo iz kota Tonija Kroosa.

Ob koncu polčasa je sledila še sporna odločitev Manzana, ki naj bi zadetek Paula Baysseja razveljavil zaradi prekrška v napadu. Najprej je sicer delovalo, da je Manzano ob strelu Baysseja označil konec prvega polčasa.

V drugem polčasu je Malaga v 58. minuti preko Choryja Castra prišla do izenačenja. Urugvajec je zadel s strelom z okoli 30 metrov, slabo je posredoval Kiko Casilla.

Končni rezultat je v 76. minuti postavil Cristiano Ronaldo, ki je najprej zapravil enajstmetrovko, a nato v gol pospravil odbitek.

Real ima po tekmi z Malago na svojem računu 27 točk, na lestvici LaLige pa vodilno Barcelono zaostaja za sedem točk.