Trije zadetki za tri točke Atletica proti Las Palmasu

La liga 28. Jan 201817:43 > 17:49
Twitter

Atletico Madrid je pred domačimi gledalci pričakovano ugnal Las Palmas s 3:0 in se veselil novih treh točk.

V prvem polčasu na Wanda Metropolitanu nismo videli zadetkov, smo pa zato videli dokaj izenačeno srečanje med Atleticom in Las Palmasom.

Colchonerosi pa so v drugem polčasu vendarle prestavili v višjo prestavo in v 61. minuti povedli, ko je po podaji Juanfrana zadel Antoine Griezmann. Samo dvanajst minut pozneje je rezultat dvignil in povišal na 2:0 Fernando Torres, ki je izkoristil podajo Angela Corree. Končni rezultat dokaj visoke zmage domačih pa je postavil Thomas, po podaji Yannicka Carasca, ki je z vstopom v drugem polčasu močno poživil igro rdeče-belih. Jan Oblak je odigral celo tekmo in svojo mrežo ohranil nedotaknjeno.

Atletico Madrid se je s to zmago približal Barci, ki ima tekmo manj na osem točk zaostanka.