Espanyol boljši od Girone, Malaga presenetila Sociedad

La liga 22. Apr 201813:49 > 14:00
Getty Image/ Alex Caparros / Stringer

Nogometaši Espanyola so na tekmi 34. kroga La Lige z 2:0 premagali Girono. Na klopi Espanyola je debitiral David Gallego. Do zmage proti Real Sociedadu je prišla odpisana Malaga (2:0).

Oba zadetka za Espanyol je dosegel Gerard Moreno, ki se je razveselil v 43. in 55. minuti. Prvi gol je dosegel po podaji Sergija Dardera s prostega strela, Darder pa se je izkazal s podajo tudi pri drugem zadetku.

Moreno je s prvim golom prekinil 511 minut dolgi strelski post, tako dolgo pa je bil brez zadetka tudi Espanyol. To je bila prva tekma za Espanyol po menjavi na klopi, David Gallego pa je debitiral z zmago.

Na drugi popoldanski tekmi je do nepričakovane zmage prišla Malaga, ki je z 2:0 ugnala Real Sociedad. Gostitelji so oba gola dosegli v prvem polčasu. V 11. minuti je zadel Adrian, končni rezultat pa je v 35. minuti postavil Youssef En Nesiry.