Atletico po petih remijih vendarle ugnal Girono

La liga 2. Apr 201921:15 > 21:17
Gonzalo Arroyo Moreno/Getty Images

Na prvi tekmi 30. kroga je Atletico Madrid pred domačimi gledalci vendarle prišel do zmage proti Gironi. Za zmago z 2:0 sta poskrbela Diego Godin in Antoine Griezmann.

Atletico Madrid je bil blizu zadetka že v prvem polčasu, vendar je strel Kokeja končal v prečki, Alvaro Morata pa je v bližnjem srečanju z vratarjem udaril mimo gola.

Tudi Girona še zdaleč ni bila brez priložnosti, saj je kar nekajkrat nevarno zapretila pred vrati Jana Oblaka, ki je tudi tokrat svojo mrežo ohranil nedotaknjeno.

V drugem polčasu pa so colchonerosi vendarle prišli do vodstva. Šele v 76. minuti je domače v vodstvo popeljal Diego Godin. Globoko v sodniškem podaljšku je končni rezultat postavil Antoine Griezmann.

Atletico je po petih zaporednih remijih z Girono danes vendarle prišel do zmage in se za vsaj nekaj časa približal Barci na -7.