Villarreal do zmage, Atletico spet brez golov

La liga 28. Jan 201714:46 > 18:29
David Ramos, Getty Images

Nogometaši Villarreala so premagali Granado z 2:0 v 20. krogu španskega nogometnega prvenstva. Rumena podpornia ostaja na šestem mestu s 34 osvojenimi točkami. Atletico je remiziral pri Alavesu brez zadetkov in ostaja četrti s 36 točkami.

Villarreal je povedel v 43. minuti, ko je Jose Angel izvedel prosti strel, a se je žoga odbila od živega zidu, nakar je Gonzales Alvaro lepo podal Brunu, ki je bil precizen za prednost z 1:0. To je sicer prvi zadetek tega vezista v letošnji španski Primeri.

V nadaljevanju tekme je Villarreal napadal, v 73. minuti pa uspel podvojiti svojo prednost. Spet je bil strelec Alvaro, tokrat po lepi podaji Italijana Nicole Sansoneja.

Deportivo Alaves in Atletico Madrid, dva udeleženca polfinala Kraljevega pokala, sta se med seboj v Baskiji razšla brez zadetkov.