Isak za novo zmago Sociedada, težave Celte vse večje

La liga 27. Okt 201913:44 > 13:56
Juan Manuel Serrano Arce / Stringer

Nogometaši Real Sociedada so na gostovanju pri Celti iz Viga prišli še do šeste zmage v sezoni, trenutno so pri 19. točkah izenačeni na vrhu z Barcelono.

Na prvi nedeljski tekmi 10. kroga španske La Lige je Real Sociedad prišel do minimalne zmage z 1:0 na gostovanju pri Celti iz Viga. Junak srečanja je bil Šved Alexander Isak, ki je odločilni zadetek zabil v 82. minuti, sedem minut potem, ko je vstopil v igro.

Že pred tem v 66. minuti je zaradi drugega rumena kartona igro zapustil domači vezist Pape Cheikh.

Celta iz Viga še naprej nadaljuje s slabimi predstavami v prvenstvu. Danes so doživeli že peti poraz in še naprej ostajajo na mestih, ki vodijo v drugo špansko ligo.

Real Sociedad pa se je z današnjo šesto zmago v sezoni na vrhu La Lige izenačil z Barcelono pri 19. točkah. Le da imajo Baski tekmo več od Kataloncev.