Villareal do pomembne točke, Nasri zapravil 11-metrovko

La liga 5. Feb 201713:41 > 14:01
David Ramos, Getty Images

Nogometaši Villareala so v 21. krogu španske La Lige remizirali s Sevillo. Srečanje na Pizjuanu se je končalo brez zadetkov.

Sevilla si je prvo priložnost za gol pripravila že takoj na začetku srečanja, ko je v 1. minuti Stevan Jovetić sprejel vrhunsko podajo, a streljal mimo leve vratnice. V 8. minuti je imel veliko priložnost tudi Villareal, ko je Samu Castillejo dobil odlično žogo v kazenskem prostoru, vendar bil nenatančen.

Do konca polčasa sta obe ekipi skušali napadati, a učinka ni bilo. Na začetku drugega dela pa grob štart enega od obrambnih igralcev gostov in sodnik je brez pretiranega oklevanja pokazal na belo točko. Žogo si je nastavil Samir Nasri, a je bil Sergio Asenjo zbran in najstrožjo kazen ubranil.

Do konca srečanja je bila bolj podjetna Sevilla, a domači niso zatresli mreže, tako da je ostalo pri začetnih 0:0.