Soler prinesel Valenciji tri točke proti Celti

La liga 1. Feb 202022:54 > 23:01
Angel Martinez, Getty Images Sport

Na zadnji tekmi sobotnega sporeda 22. kroga v španski La Ligi je Valencia doma z 1:0 premagala Celto iz Viga.

Na gol so navijači čakali do 77. minute, ko ga je dosegel Carlos Soler in tako na najboljši možni način zaznamoval svoj stoti nastop za Valencio v La Ligi.

Več priložnosti na sami tekmi je prav tako imela Valencia, ki je tako prišla do zaslužene zmage.

Najlepšo priložnost za Celto je v 58. minuti imel Iago Aspas. Omembe vreden poizkus pa je bil tudi poizkus Gabriela Fernandeza v 75. minuti, ko se je z obrambo izkazal domači vratar Jaume Domenech.

Ob koncu tekme so gostje šli na vse ali nič in tako smo dobili razburljiv zaključek tekme, ki pa se je vendarle končal z zmago domače ekipe.

Valencia je po deseti zmagi v letošnji sezoni na četrtem mestu lestvice s 37 točkami. Ima točko več od Getafeja, ki pa ima tekmo manj. Celta je z 17 točkami ostala na 18. mestu.