Real že v prvem polčasu opravil z Eibarjem

La liga 14. Jun 202021:32 > 21:38
Twitter

Nogometaši Real Madrida so na svojem "rezervnem" stadionu brez večjih težav prišli do zmage nad Eibarjem s 3:1. Večji del posla so galaktiki opravili že v prvem polčasu, ko so nasprotniku zabili tri zadetke.

Real Madrid je prvo tekmo po epidemiji virusa Covid-19 odigral na stadionu Alfreda di Stefana, saj je Santiago Bernabeu v fazi prenove. To jim ni povzročalo velikih težav, saj so povedli že v 4. minuti, ko je v polno z roba kazenskega prostora meril Toni Kroos.

V 30. minuti je sledilo povišanje prednosti, ko je Eden Hazard prepustil žogo Sergiu Ramosu, ki je povišal na 2:0.

Samo sedem minut pozneje je že na 3:0 povišal Marcelo, ki je s strelom žogo pospravil tik ob desni vratnici v mrežo za prednost treh zadetkov po prvem polčasu.

Po številnih menjavah v drugem polčasu le ta ni bil tako bogat zadetki kot v prvem polčasu. Edini zadetek v drugem polčasu so zabili gostje. Pedro Bigas je zadel v 60. minuti samo dve minuti potem, ko je vstopil v igro iin s tem postavil končni rezultat tekme 3:1.

Beli balet ostaja na drugem mestu v La Ligi, kjer za Barcelono še naprej zaostaja za dve točki.