Almeria brez Primere, Girona v finalu play-offa

La liga 16. Avg 202020:47 > 20:51
Print screen/SK

Girona je prvi finalist play-offa za uvrstitev v La ligo, potem ko je s skupnim izidom 3 : 1 izločila Almerio.

Po zmagi z 1 : 0 na prvi tekmi na domačem igrišču, je Girona v gosteh zmagala z 2 : 1.

Gostje so povedli z golom Samuela Saiza še v 4. minuti. Saiz je streljal s 17 metrov, vratar Almerie je bil blizu, toda strela ni uspel ustaviti.

Gostitelji so do izenačenja prišli v 26. minuti, strelec je bil Jose Carlos Lazo.

Girona je drugi zadetek dosegla šest minut pred koncem tekme, ko se je na pravem mestu znašel izkušeni Christian Stuani in zadel za zmago.

Girona bo tekmeca v finalu play-offa Segunde dobila po povratni tekmi med Zaragozo in Elchejem, ki bo na sporedu nocoj ob 22. uri. Prva tekma se je končala brez golov. Prenos bo na programu Sportklub 2, vaš komentator bo Janez Zupanc.