Torres: Hvala za podporo, hitro se vračam

La liga 3. Mar 20173:23 > 3:31
Getty Images/Denis Doyle

Čeprav prve informacije niso bile najbolj spodbudne, jo je Fernando Torres po silovitem trku z nasprotnikom na srečanju proti Deportivu dobro odnesel. Španec, ki so ga že odpustili iz bolnišnice, navijačem obljublja, da se bo kmalu vrnil na zelenico.

Napadalec Atletica je v 85. minuti trčil z Alexom Bergantinosom, ki ga je zadel v glavo. Fernando Torres je nezavesten obležal na tleh, kjer so mu prvo pomoč sprva nudili soigralci, hitro so na igrišče prišli tudi reševalci, ki so ga več minut oživljali in kasneje tudi odpeljali v bolnišnico. Čeprav prve napovedi niso bile najbolj spodbudne, poškodba vendarle ni tako resna, saj so Torresa že odpustili iz bolnišnice.

Hvala vsem, ki vas je skrbelo in ste pošiljali spodbudna sporočila. Ne gre za nič resnega. Upam, da se bom hitro vrnil,” je svojim navijačem sporočil Torres.

Srečanje se je končalo brez zmagovalca (1:1). Gostje so povedli v 14. minuti, ko je po napaki Jana Oblaka zadel Florin Andone, končni izid je v drugem polčasu postavil Antoine Griezmann.