Napadalec Barcelone Sergio Agüero je bil po dodatnih preiskavah diagnosticiran s srčno aritmijo. Z nogometnih zelenic bo tako odsoten najmanj tri mesece.
Nekdanji napadalec Manchester Cityja je bil na tekmi proti Alavesu zaradi težav z dihanjem in nelagodja zamenjan in odpeljan v bolnišnico. Argentinec naj bi imel podobne težave že prej v karieri. Po dodatnih preiskavah so potrdili sume, da gre za srčno aritmijo.
LATEST NEWS | Barça player Kun Agüero has been subjected to a diagnostic and therapeutic process by Dr. Josep Brugada. He is unavailable for selection and, during the next three months, the effectiveness of treatment will be evaluated in order to determine his recovery process. pic.twitter.com/My9xWpm6I4
— FC Barcelona (@FCBarcelona) November 1, 2021
V naslednjih treh mesecih ne bo smel igrati, v tem času pa bodo ocenili učinkovitost zdravljenja in s tem tudi postavili smernice za okrevanje.
Premier liga
Španska liga – La Liga
Bundesliga
Liga prvakov
Evropska liga
Evroliga
EuroCup
NBA
Slovenija
Liga ABA
ATP World Tour Finals
Pariz
ATP
WTA
Davisov pokal
Kakšno je tvoje mnenje o tem?
Bodi prvi, ki bo pustil komentar!