Ni Messija? Tu je Braithwaite!

La liga 15. Avg 202122:06 > 22:08 1 komentar
Guliverimage

Nogometaši Barcelone so Real Sociedad porazili z izidom 4:2 in tako dobro začeli novo sezono La Lige, prvo po skoraj dveh desetletjih brez Lea Messija.

Najzaslužnejši za zmago 4:2 katalonskega ponosa na Camp Nou je Danec Martin Brathwaite, ki je mrežo Baskov našel dvakrat.

V odsotnosti Kuna Agüera, Ansu Fatija in Ousmana Dembeleja, je Danec priložnost dobil od prve minute in jo odlično izkoristil z goloma v 45+2. ter 59. minuti.

Za Barcelono sta se med strelce vpisala še Gerard Pique (19. minuta), Sociedad je sicer znižal na 3:2, ko sta zdela Lobete Cinfuegos in Mikel Oyrazabal (85. in 89. minuta), a je Sergi Roberto v sodniškem podaljšku postavil končni izid. Barca v drugem krogu gostuje pri Atleticu iz Bilbaa, Sociedad igra z Rayom Vallecanom.