Sevilla le remizirala z Valladolidom

La liga 19. Dec 202022:59 0 komentarjev
Sevilla
Sevilla

V 14. kolu La Lige je Sevilla na domačem terenu igrala neodločeno 1:1 z Valladolidom. Junak gostov je bil branilec Carnero s svojim prvim golom v Primeri.

Sevilla je imela prvo pravo priložnost v 12. minuti, ko je Lucas Ocampos preigral dva branilca in se znašel v odličnem položaju, vendar je njegov strel zadel prečko.

ENAJSTMETROVKA ZA SEVILLO

V 30. minuti so po gneči v kazenskem prostoru igralci Seville zahtevali igro z roko Fedeja. Sodnik se je posvetoval s svojim pomočnikom, ki je akcijo bolje videl, ter dosodil enajstmetrovko. Zanesljivi izvajalec je bil Lucas Ocampos. Vratar Masip pri njegovem strelu ni imel možnosti.