Maribor remiziral proti bolgarskemu velikanu, Alžirec spet v polno

Nogomet 26. Jun 202319:22 > 19:27 0 komentarjev
Trener Maribora Damir Krznar. FOTO: Jure Banfi.

Maribor je odigral tretjo pripravljalno tekmo in z 1:1 remiziral proti 31-kratnemu bolgarskemu prvaku CSKA iz Sofije.

Po dveh zmagah na uvodnih pripravljalnih tekmah je Maribor tokrat remiziral, pred porazom proti najbolj trofejnemu bolgarskemu klubu pa ga je rešil El Arbi Soudani z golom v 85. minuti.

Alžirec, ki je za zdaj zvezda letošnjega poletnega prestopnega roka, je tako zabil še drugi gol na drugi pripravljalni tekmi v nizu in nakazal, da utegne biti za vijoličaste velika okrepitev.

Trener Damir Krznar je priložnost za igro ponudil 23 nogometašem, prve minute v dresu Maribora sta dočakala tudi novinca, hrvaški napadalec Marko Kolar in japonski bočni branilec Itsuki Urata.

Zaradi poškodbe sta manjkala Josip Iličić in Ignacio Guerrico, nared pa nista niti albanski novinec Xuliano Skuka in Aleks Pihler, medtem ko ima najboljši strelec prejšnje sezone slovenske prve lige Žan Vipotnik zaradi reprezentančnih obveznosti daljši premor.