Maroša na Cipru v zadnjem času blesti

Nogomet 7. Maj 202220:32 0 komentarjev

Nekdanji napadalec Mure Amadej Maroša na Cipru, kamor se je preselil pozimi, blesti. V zadnjih treh prvenstvenih nastopih je dosegel štiri gole. Dvakrat je zadel danes pri porazu Aela Limassola proti Omonii Nikoziji z 2:3.

Amadej Maroša, ki ga pomnimo po nekaj zelo pomembnih golih v majici Mure (zadel je za zmago nad Tottenhamom), na Cipru pridno trese mreže.

Danes je v 7. minuti najprej zadel za vodstvo Aela z 1:0, potem pa svojemu moštvu z drugim golom, v 61. minuti, prinesel drugo vodstvo, z 2:1.

Tudi to ni bilo dovolj, AEL je na koncu izgubil z 2:3, zadnji gol pa je prejel, potem ko je 28-letni slovenski napadalec že odšel z igrišča. Igral je 79 minut.

Tima Matavža pri Omonii ni bilo niti na klopi.

Maroša je v 12 prvenstvenih nastopih za Ael dosegel šest golov.

Ael v prvi ciprski ligi v drugem delu sezone sicer igra v ligi za obstanek, med šestimi moštvi je trenutno na drugem mestu.