Mladi Slovenci dvoboj odločili že v prvem polčasu

Nogomet 3. Jun 202118:49 > 19:00 0 komentarjev
Slovenija U21
Guliver Image

Slovenska nogometna reprezentanca do 21 let je na prijateljski tekmi z zadetki Aljoša Matka, Nika Prelca in Tamara Svetlina v Krškem premagala Severno Makedonijo s 3:0.

Potem ko je v torek slovenska članska vrsta remizirala s Severno Makedonijo, sta se med seboj v Krškem pomerili še mladi vrsti obeh držav. Uspešnejši so bili gostitelji, ki so vpisali visoko zmago s 3:0.

Mladi Slovenci so tekmo odločili že v prvem polčasu, saj so v njem dosegli prav vse zadetke na tekmi. Za prvega je že v drugi minuti poskrbel Aljoša Matko, ki je dobro izkoristil podajo Nika Prelca za zadetek z leve strani kazenskega prostora.

Le pet minut zatem je bil s strelom s sedmih metrov uspešen še Prelec, ki ga je s podajo v kazenski prostor zaposlil Benjamin Markuš.

Končni izid je je v 44. minuti postavil Tamar Svetlin, ki je z roba kazenskega prostora sprožil močan strel, ob katerem je bil gostujoči vratar David Denkovski nemočen.