Pet rdečih kartonov na portugalskem derbiju kroga

Nogomet 12. Feb 202211:14 > 13:25 0 komentarjev
Zajem zaslona

Po koncu včerajšnjega srečanja 22. kroga portugalskega nogometnega prvenstva med Portom in Sportingom so se igralci vodilnih ekip Primeire Lige pomerili še v "rokoborbi". Sodnik je moral že po izteku časa pokazati štiri rdeče kartone. Zmešnjavo po 95. minuti si oglejte v spodnjem videoposnetku.

Sporting je v prvem polčasu povedel 2:0, domači so se vrnili z zadetkoma v 38. in 78. minuti, potem ko je sodnik Sportingu že v 49. minuti izločil gostujočega nogometaša Sebastiana Coatesa.

Ne čudi, da je bil v središču pozornosti spet stari znanec sodniških beležk, 38-letni Pepe. Porto je z remijem niz neporaženosti raztegnil na 50 srečanj.

V zadnji akciji tekme je Pepe prejel udarec v glavo, sodnik ni piskal ničesar.

Igralci in spremljevalci obeh ekip so se nato zapodili na igrišče, se začeli prerivati in zmerjati. Sodnik, ki ni več obvladoval položaja, je pri Portu rdeča kartona pokazal Pepeju in Marchesínu, pri Sportingu pa Joau Palhinhi in Brunu Tabati.