Leverkusen rešil točko, Bayern beži zasledovalcem

Bundesliga 7. Nov 202121:15 > 21:33 0 komentarjev

V 11. krogu Bundeslige je Bayer iz Leverkusna remiziral v Berlinu pri Herthi z 1:1. Berlinčani so že v prvem polčasu povedli, uspešen je bil Črnogorec Stevan Jovetić. Lekarnarji so se rešili šele v 90. minuti tekme, ko je bil natančen Robert Andrich. Anthony Modeste je na tekmi proti Unionu iz Berlina rešil točko za Koln. Zabil je oba zadetka ob remiju z 2:2. Eintracht Frankfurt je do zmage v Furthu proti Greutherju prišel v 94. minuti, potem ko so domačini izenačili dve minuti prej.

Bayern je v 11. krogu Bundeslige z 2:1 ugnal tretjeuvrščeni Freiburg in povišal prednost na vrhu lestvice nemške lige. Za serijske prvake sta zabila Leon Goretzka in Robert Lewandowski. Slednji je zabil že 13 gol v sezoni, eno assitenco pa je prispeval tudi Thomas Müller, svojo osmo letos.

Na derbiju kroga je Red Bull Leipzig premagal Borussio iz Dortmunda z 2:1. Kevin Kampl ni igral, je pa še naprej v izjemni formi Christopher Nkunku, ki je dosegel gol in asistenco. V letošnji sezoni je že pri 11 golih in 7 asistencah.