Barcelona z dvema goloma Pereza boljša od Vissel Kobeja

Nogomet ostalo 27. Jul 201912:58 > 13:03
Atsushi Tomura, Getty Images Sport

Barcelona je danes na Japonskem odigrala prijateljsko tekmo proti tamkajšnjemu prvoligašu in z goloma Carlesa Pereza slavila z 2:0.

Barcelona je danes odigrala prijateljsko tekmo in se pomerila proti zvezdniški ekipi Vissel Kobeja, kjer med drugim igrata tudi nekdanja Katalonca Andres Iniesta in David Villa. Danes pa se je klubu pridružil tudi Thomas Vermaelen.

Katalonci so igrali v dokaj premešani postavi, manjkala je prvi zvezdnik Leo Messi, ter Luis Suarez, vendar so se Španci vseeno veselili zmage. V drugem polčasu je dva zadetka dosegel 21-letni rezervist Carles Perez.

Mladi napadalec je prišel iz B ekipe, prvi gol je dosegel v 59. minuti po dvojni podaji z Malcomom. Drugega pa je zabil povsem ob koncu v 86. minuti.

Barcelono čez teden dni čaka obračun z Arsenalom, kasneje pa še obračun z Napolijem.