UYL: Porto v Domžalah boljši s 3:0

Nogomet ostalo 27. Nov 201918:18 > 18:22
NK Domžale

Mladinska ekipa Porta je danes v Domžalah v 2. krogu Uefa Youth League prišla do napredovanja. Potem, ko so je prva tekma na Portugalskem končala z 2:2, so bili danes gostje na koncu boljši s 3:0.

Prva tekma na Portugalskem se je pred natanko tremi tedni končala z izzidom 2:2 na zelo dramatičen način in je slovenskemu predstavniku vlivala veliko upanja za uvrstitev v nadaljne tekmovanje.

Ampak Portugalci so bili danes v Domžalah enostavno boljši in so na koncu slavili s 3:0.

Porto je povedel že v 6. minuti, ko je zadel Afonso Sousa. Domžalčani so v nadaljevanju igrali dobro si ustvarili nekaj priložnosti, vendar niso prišli do zadetka.

V zaključku tekme je Porto zmago potrdil v 77. minuti preko Rodriga Valenteja in v 82. minuti preko Duarteja Moreire.