CSL: Nora nedelja, Fellaini do hat-tricka v 8 minutah

Nogomet ostalo 26. Jul 202016:06 > 16:13
Masashi Hara/Getty Images

V nedeljo je bilo odigranih pet tekem prvega kroga skupine A skrajšane sezone v kitajski Superligi. Dan je zaznamoval belgijski nogometaš sredine igrišča Marouane Fellaini, ki je v osmih minutah ob zmagi njegovega Shandong Lunenga dosegel neverjetne tri gole.

Podatek, da je bilo na petih tekmah doseženih kar 22 golov – neverjetnih 4,4 na tekmo, je dovolj zgovoren o tem kako zanimiv je bil krog.

Shandong Luneng je po preobratu zahvaljujoč Marouaneja Fellainija premagal Dalian s 3:2 (0:0). Dalian je do vodstsva prišel v 57. minuti, ko je zadetek dosegel Salomon Rondon. Od 79. do 86. minute pa je sledil šov Fellainija, ki je v tem času kar trikrat premagal nasprotnega vratarja. Do konca je ekipi, ki jo vodi Rafa Benitez uspelo rezultat znižati potem, ko je v tretji minuti dodatka zadetek dosegel Marcus Danielson