Crvena zvezda na odmor odhaja s +9

Nogomet ostalo 16. Dec 202018:38 > 17. Dec 2020 16:40 0 komentarjev
FK Crvena zvezda

Nogometaši Crvene zvezde so dobili tekmo zadnjega kroga jesenskega dela prvenstva in se tako od Partizana znova oddaljili na debelih 9 točk.

Rdeče-beli iz Beograda so danes gostovali pri Metalacu. Tekma je bila v 1. polčasu odlična. Pri izidu 0:0 so imeli veliko priložnost gostitelji, a se je izkazal Milan Borjan. V 1. delu igre so gostje prevladovali in bili nevarni, tudi Metalac pa je pretil s protinapadov.

Varovanci Dejana Stankovića so povedli ob koncu prvega polčasa, Ko je Nemanja Milunović izkoristil podajo Bena iz kota. To je bil 2. zadetek osrednjega branilca v letošnji sezoni.

Tekma je bila v 2. polčasu precej manj gledljiva. Zvezda je suvereno držala minimalno prednost, za vrata nasprotnika pa ni bila pretirano nevarna. Tekma seje končala z izidom 1:0 v korist aktualnih prvakov.

Partizan je sicer danes Mladost premagal s 4:0.