Povratek Neymarja, PSG suvereno opravil z Lyonom

Nogomet ostalo 22. Mar 20211:09 0 komentarjev
Poolfoto SVEN SIMON Pool

Nogometaši PSG-ja so na stadionu Groupama s 4:2 premagali Lyon in se tako vrnili na prvo mesto v Ligue 1.

Nogometaši PSG-ja so danes pokazali, da so vsaj za razred boljši tekmec od Lyona. Že po 52 minutah je četa Pochettina vodila s 4:0. Za Parižane je dvakrat zadel Mbeppe, uspešna pa sta bila tudi Danilo in Di Maria. Poraz gostiteljev sta v nadaljevanju omilila Slimani in Cornet.

PSG je po porazu z Nantesom danes prišel do pomembne zmage in znova skočil na vrh prvenstvene lestvice. Po 30 odigranih tekmah imata PSG in Lille na vrhu 60 točk. Sledi Lyon s tremi točkami manj.

Danes je po dolgi odsotnosti zaradi poškodbe zaigral tudi Neymar. Brazilec je v igro vstopil v 70. minuti namesto Mbappeja.