Triler na Stadionu Z’Dežele dobili nogometaši Brava

Nogomet ostalo 24. Feb 202120:24 0 komentarjev

Aktualni državni prvaki so v okviru 23. kroga slovenske lige gostili Bravo. Ljubljančani so tekmo dobili s 3:2 in tako prišli do druge zaporedne zmage.

Mustafa Nukić je že v 7. minuti z dobrih 20 metrov zatresel mrežo Celja. Ljubljančani so na odmor odšli z minimalno prednostjo.

V 53. minuti je prvenec v dresu Celja dosegel Čalušić, v 67. minuti pa je za popolen preobrat poskrbel Filip Dangubić, ki je dosegel 7. gol v tej sezoni.

Na to so na sceno znova stopili nogometaši Brava. V 77. minuti je s svojim drugim današnjim zadetkom izenačil Mustafa Nukić, le 3 minute kasneje pa je za delirij Grabičeve čete v knežjem mestu poskrbel Milan Tučić, ki je dosegel že peti zadetek v spomladanskem delu prvenstva.

Bravo je prišel do druge zaporedne zmage, neporažen pa je ostal na šesti zaporedni tekmi. Ljubljančani imajo trenutno 33 točk, enako kot četrtouvščene Domžale.

Celjani so na zadnjih petih tekmah kar štirikrat izgubili, varovanci Jarošika so trenutno na 7. mestu.