Nor gol Podolskega, v polno tudi Zahović (VIDEO)

Nogomet 5. Nov 202221:01 0 komentarjev
Luka Zahović v dresu Pogona. FOTO: Guliverimages.

Luka Zahović je zabil nov gol v prvi poljski ligi za Pogon Szczecin, a svojega kluba ni mogel rešiti pred visokim domačim porazom. S soigralci je proti Gorniku Zabrzeju Erika Janže izgubil z 1:4, tekmo pa je zaznamoval spektakularen zadetek Lukasa Podolskega.

Luka Zahović, za katerega je bil to tretji prvenstveni gol sezone (osmi v vseh tekmovanjih), je v 42. minuti zadel za 1:1, kar je bil tudi izid prvega polčasa. Drugi je pripadel Gorniku, za katerega je od prve do zadnje minute s kapetanskim trakom na roki zaigral Erik Janža.

Gostje so zabili tri gole in zmagali s 4:1, končni izid pa je v 73. minuti postavil nekdanji dolgoletni nemški reprezentant Lukas Podolski. In to na kakšen način!

37-letni nekdanji napadalec münchenskega Bayerna, londonskega Arsenala in milanskega Interja je nasprotnikovega vratarja premagal po strelu s svoje polovice in poskrbel za enega najbolj spektakularnih golov v zadnjem času.

Pogon je izgubil pomembne točke v boju za vrh, trenutno je na četrtem mestu, medtem ko je Gornik skočil na desetega.