Nor zadetek: Messi obnemel, Ronaldo dvignil roke (VIDEO)

Nogomet 1. Feb 202422:06 0 komentarjev
Lionel Messi
Lionel Messi Foto: Profimedia

Na spopadu Ronaldove in Messijeve ekipe v Rijadu, ki je bila prijateljske narave, je Al-Nassr ponižal Inter Miami s kar 6:0.

Čeprav so mnogi pričakovali neposreden spopad nogometnih velikanov, so gledalci ostali praznih rok. Cristiano Ronaldo je tekmo spremljal s tribun, medtem ko je Lionel Messi v igro vstopil šele v 83. minuti, ko Al-Nassr že vodil s 6:0.

Savdijci so že prvi polčas dobili s 3:0. Mrežo Američanov je načel Otavio, strelski pohod je nadaljeval Anderson Talisca, za izid prvega polčasa pa je z neverjetnim zadetkom s svoje polovice poskrbel nekdanji branilec Man Cityja Aymeric Laporte. Messi je ob magičnem zadetku Baska na klopi Interja obnemel in iskal počasni posnetek na velikem zaslonu, medtem ko je Ronaldo na tribunah dvignil roke in zaploskal soigralcu.

Nor zadetek Laporta:

Talisca je v drugem polčasu dodal še dva zadetka in prišel do hat-tricka, med strelce pa se je vpisal tudi Mohammed Maran.