Norwich v sodnikovem dodatku ostal brez zmage

Nogomet 2. Apr 202118:05 0 komentarjev
Norwich City

V 39. kolu Championshipa je vodilni Norwich proti Prestonu igral 1:1, drugouvrščeni Watford pa je z 1:0 premagal Sheffield Wednesday.

Vodilni Norwich je na gostovanju pri Prestonu vse do 5. minute sodnikovega dodatka vodil z 1:0, zadetek za kanarčke je v 17.  minuti dosegel Emiliano Buendia. Tik pred iztekom srečanja je za Preston izenačil Brad Potts.

Watford je na domačem igrišču proti Sheffield Wednesdayju dobil že šesto zaporedno tekmo in deseto od zadnjih enajstih. Ekipa iz severozahodnega predmestja Londona je edini zadetek na srečanju dosegla že v 7. minuti, ko je lastno mrežo zatresel branilec Wednesdayja Tom Lees.

Na lestvici ima Norwich po 39 tekmah 84 točk, Watford pa 78. Prvi dve mesti vodita neposredno v Premier ligo. Tretji Swansea (ki je izgubil zadnji dve srečanji) je na 37 tekmah zbral 69 točk, četrti Brentford pa točko manj.