Odličen začetek, Žan Celar je v Švici že pri treh golih

Nogomet 31. Jul 202220:42 > 20:50 0 komentarjev
Žan Celar se je tokrat izkazal z dvema goloma. FOTO: Guliverimages.

Slovenski reprezentančni napadalci so na začetku nove sezone očitno v dobri formi. Žan Celar je danes v švicarskem prvenstvu zadel na drugi tekmi zapored in dosegel dva gola pri zmagi Lugana nad Winterhurjem s 4:1.

Benjamin Šeško zadeva v Avstriji, Luka Zahović na Poljskem, v polno je ob debiju v Argentini meril tudi Andres Vombergar, ki ima prav tako pravico nastopanja za slovensko reprezentanco, Andražu Šporarju je uspel velik prestop v Panathinaikos, v Švici pa zadeva Žan Celar. Slovenski reprezentančni napadalci so na začetku nove sezone lahko nasmejani.

Celar je bil z dvema goloma junak današnje prve prvenstvene zmage Lugana v novi sezoni. S soigralci je v gosteh s 4:1 premagal Winterhur.

23-letni slovenski napadalec, ki je zadel že v prejšnjem krogu pri porazu proti Grasshoppersu, je v 20. minuti naprej zadel za 1:1, v 91. minuti pa v polno meril še drugič, ko je uspešno realiziral enajstmetrovko in postavil končni izid.

Celar je v prejšnji sezoni za Lugano v 29 tekmah dosegel 10 prvenstvenih golov, zdaj pa je že po treh tekmah pri treh.