Prekrasen zadetek Zidana v dresu Uniteda

Nogomet 14. Okt 20219:26 > 10:28 1 komentar

Na srečanju EFL Trophy med Sunderlandom in selekcijo Manchester Uniteda do 21 let se je med strelce vpisal tudi 18-letni Iračan Zidane Iqbal. Pisala se je 56. minuta, ko je z mojstrovino poskrbel za izenačenje na 1:1, vseeno pa so se na koncu zmage veselile črne mačke.

#related-news_0

Komaj 18-letni Iračan z “imenom” slovite francoske legende Zinedina Zidana se je na Old Trafford preselil leta 2012 iz iraške ekipe Sale United, letos aprila pa je z rdečimi vragi podpisal prvo profesionalno pogodbo.

Mladi iraški reprezentant je svoj velik talent pokazal v obračunu z Sunderlandom, sicer angleškim tretjeligašem, ko je v drugem polčasu z mojstrskim strelom priključil svojo ekipo, vseeno pa so domače črne mačke po zadetku Stephena Wearneja slabih deset minut kasneje spet povedle in na koncu tudi zmagale z 2:1.