Dva hitra gola Arsenala za zmago!

Premier Liga 4. Okt 202016:51 > 16:51
Pool/Getty Images

Nogometaši Arsenala so dobili tekmo 4. kroga Premier lige. Topničarji so na svojem Emiratesu z 2:1 premagali Sheffield United, ki tako po 4 tekmah ostaja brez točke.

Sportklub Slovenija

Arsenal je dominiral v 1. polčasu. Londončani so imeli kar 73% časa žogo v svoji posesti, a niti eden od 4 strelov proti vratom Sheffielda ni končal v mreži.

Ekipa Mikela Artete je v 2. polčasu stvari vendarle postavila na svoje mesto. V 61. minuti je predložek Hectorja Bellerina izkoristil Bukayo Saka in zadel za vodstvo Arsenala. Le 3 minute kasneje je Bellerin vpisal še eno asistenco. Tokrat je podal Pepeju, ki je dosegel prvi zadetek v sezoni.

Rezila so se sicer v tekmo vrnila v 83. minuti, ko je Lena premagal McGoldrick, a domači so vendarle nato ohranili minimalno prednost.

Arsenal je zabeležil 3. zmago v sezoni in se povzpel na 4. mesto. Sheffield United tudi po 4. krogu ostaja brez točke.

Wolverhampton je na Molineuxu gostil Fulham.

Volkovi so bili boljši skozi celotno tekmo. V 28. minuti je Areola žogo odbil na nogo Semeda, a bivši nogometaš Barce z neposredne bližine ni uspel doseči zadetka.

Varovanci Espirita Santa so do vodstva prišli v 56. minuti, ko je odlično meril Pedro Neto in dosegel svoj prvi zadetek v sezoni.

Za Fulham je debitiral Lookman in pokazal nekaj izjemnih potez. Kljub temu so Londončani izgubili in tako zabeležili 4. poraz v letošnji sezoni. Scottu Parkerju gori pod petami.