Saúl za zmago Atletica v Sevilli

Premier Liga 10. Dec 201717:53 > 18:10
Aitor Alcalde Colomer/Getty Images

Nogometaši Atletica iz Madrida so v 15. krogu la lige na gostovanju v Sevilli z 1:0 premagali Real Betis. Odločilni gol je dosegel napadalec "colchonerosov", Saúl Ñíguez.

Soigralec Jana Oblaka je zadel v 29. minuti srečanja, ko je izkoristil podajo hrvaškega bočnega igralca Šimeta Vrsaljka. Atletico je prevladoval, pa četudi je imel Betis žogo več v svoji posesti.

Poleg gola velja omeniti tudi izvrstno obrambo slovenskega reprezentančnega vratarja, ki je projektil Cristiana Tella sredi drugega polčasa preusmeril v kot.

Atletico je proti zeleno-belim neporažen že vse od 18. decembra 2011, v Sevilli pa je Betis proti Atleticu nazadnje zmagal 14. januarja 2006!

Jan Oblak in soigralci imajo po 15. krogu 33 točk in zasedajo tretje mesto, Betis pa je enajsti (18 točk).