Swansea presenetljivo prekinil serijo Liverpoola

Premier Liga 22. Jan 201822:31 > 22:32
Michael Steele Getty Images Sport

Liverpool je na zadnji tekmi 24. kroga angleške Premier League doživel boleč udarec, saj je izgubil proti zadnji ekipi ligi. Swansea je bil doma boljši z 1:0. Liverpool je doživel poraz po 14. tekmah brez poraza.

Edini zadetek na tekmi je dosegel branilec labodov Alfie Mawson v 40. minuti srečanja. Najbolje se je znašel v nasprotnikovem kazenskem prostoru po udarcu iz kota.

Liverpool, ki je pred tekmo veljal za velikega favorita je skozi celotno srečanje pritiskal in napadal, vendar do zadetka nikakor niso mogli priti, pa čeprav so proti vratom Swansea sprožili kar 21 strelov.

Najbližje zadetku je bil v zadnji minuti sodnikovega podaljška Roberto Firmino, ki je s petih metrov zadel vratnico.

Swansea, ki je trenutno zadnji je prišel do zelo pomembne zmage, saj so razlike v spodnjem delu lestvice zelo majhne.

Liverpool, ki je četrti je po tem krogu svoj zaostanek za Chelseajem povečal na tri točke.