De Bruyne in Sterling Cityu zagotovila napredovanje

Premier Liga 28. Jan 201819:12 > 19:24
Twitter

Manchester City še naprej ostaja v igri za prav vse možne lovorike v letošnji sezoni. Danes so z 2:0 premagali Cardiff in se v Fa pokalu uvrstili v naslednji krog.

Manchester City je potnika v osmino finala odločil že v prvem polčasu, ko je že z dvema zadetkoma vodil ob polčasu. Najprej je bil že v osmi minuti srečanja uspešen Kevin De Bruyne, ki je s prostega strela pod živom zidom mojstrsko zadel za vodstvo z 1:0.

Na 2:0 je povišal Raheem Sterling, ki je izkoristil podajo Bernarda Silve, ki je pred tem enkrat že zatresel nasprotnikovo mrežo, a se je znašel v nedovoljenem položaju.

V drugem polčasu zadetkov nismo videli, City pa si je malce tudi štedil moči za prihajajočo tekmo, ki prihaja med tednom in se tako na dokaj lahek način uvrstil v osmino finala fa pokala. Domači Cardiif je ob zaključku srečanja ostal še brez kaznovanega Joeja Bennetta.