Sarri trenerski mandat na klopi Chelseaja začel z zmago

Premier Liga 23. Jul 201816:04 > 16:08
Paul Kane, Getty Images Sport

Angleški Chelsea je na današnji pripravljalni nogometni tekmi v Avstraliji premagal domači Perth z 1:0 . Edini gol je dosegel Španec Pedro v 5. minuti. Chelsea, je prvič vodil Italijan Maurizio Sarri.

Junak tekme je bil Španec Pedro Rodriguez v 5. minuti dvoboja, ki si ga je na novem stadionu v Perthu ogledalo kar 60.000 gledalcev.

Na trenerskem stolčku je debitiral tudi novi trener Maurizio Sarri, ki je v London prišel iz Napolija. V modrem dresu pa je debitiral tudi Jorginho, ki je sledil svojemu dosedanjemu trenerju iz Neaplja.

Varovanci Sarrija so imeli še kar nekaj priložnosti, Ross Barkley je zadel prečko, lepi priložnosti pa sta zapravila tudi Marcos Alonso in Cesc Fabregas.

Londončani bodo svojo naslednjo tekmo odigrali v Nici v soboto proti Interju. 1. avgusta pa jih čaka obračun z Arsenalom.