Hazard: Gol kariere? Spomnim se tistega proti Arsenalu

Stu Forster/Getty Images

Nogometaš Chelseaja Eden Hazard je v sredo na derbiju 3. kroga ligaškega pokala proti Liverpoolu zabil krasen zadetek, ki pa po njegovem mnenju ni najlepši v karieri.

Sijajni Belgijec je modrim iz Londona zmago na Anfieldu priigral v 85. minuti, ko je zadel za 2:1. Najprej je krasno prodrl po desni strani in iz igre vrgel Nabyja Keitaja ter Alberta Morena, nato pa s pravim projektilom v nasprotni kot ugnal še vratarja Liverpoola Simona Mignoleta.

Pogovarjal sem se s Kantejem, ki mi je na klopi dejal, da noče streljati enajstmetrovk, zato mi je preostalo le to, da dosežem gol,” je po tekmi povedal dobro razpoloženi Eden Hazard, ki je v igro vstopil v 56. minuti.

Novinarji so ga takoj vprašali, če je bil to njegov najlepši zadetek v karieri, 27-letnik pa je ovdrnil: “Mislim, da sodi med tri najlepše. Dosegel sem že nekaj posebnih. Spomnim se tistega proti Arsenalu na Stamford Bridgu pred dvema letoma. Ta je bil zares krasen.

Naj vas spomnimo na omenjen gol belgijskega reprezentanta.

Kateri je lepši? Vaše mnenje nam zaupajte v komentarjih.

Chelsea in Liverpool se bosta že v soboto znova srečala. Tokrat je na vrsti derbi v Premier ligi, prenos obračuna boste lahko spremljali na SK 1. Tokrat bo gostitelj klub iz Londona.