Higuain in Hazard navdušila navijače Chelseaja

Premier Liga 2. Feb 201917:37 > 17:55
Clive Rose Getty Images Sport

Petkov termin ob 16. uri je postregel s petimi tekmami 25. kroga angleške Premier lige. Najbolj je navdušil Chelsea, ki je s 5:0 povozil zadnjeuvrščeni Huddersfield. Po dva zadetka sta dosegla Eden Hazard in Gonzalo Higuain.

Catherine Ivill, Getty Images Sport

Chelsea je z visoko zmago hitro pozabil na sredin poraz v Bournemouthu. Tokrat so varovanci Mauriza Sarrija zaigrali veliko bolje in Huddersfield povsem ponižali. Končni rezultat na Stamford Bridgu je bil 5:0 za modre. Gostitelji so povedli že v 16. minuti, ko je prvenec v dresu Chelseaja dosegel Gonzalo Higuain. V sodnikovem dodatku prvega polčasa je z bele točke zadel še Eden Hazard in napovedal, da bo Chelsea brez težav dobil tekmo. Domača ekipa je v drugem polčasu dosegla še tri gole. Znova sta bila uspešna Hazard in Higuain, za petardo pa je v 86. minuti poskrbel David Luiz.

Boleč poraz je doživel Fulham, ki ga je z 2:0 odpravil Crystal Palace. Orle je v 25. minuti z bele točke v vodstvo popeljal Luka Milivojević, končni rezultat pa je v 87. minuti postavil Jeffery Schlupp.

Do zmage so prišli še nogometaši Wolverhamptona, ki so v gosteh s 3:1 premagali Everton, točke pa so si razdelili Brighton in Watford (0:0) ter Burnley in Southampton (1:1).

Oglejte si rezultate in lestvico Premier lige.