City spet na vrhu, zanesljiva tudi Chelsea in Spursi

Premier Liga 3. Apr 201922:36 > 22:40
Shaun Botterill, Getty Images

Nogometaši Manchester Citya so se z zmago v 33. krogu nad Cardiffom z 2:0 vrnili nazaj na vrh Premier League. Do domačih zmag na svojem stadionu sta prišla tudi Chelsea in Tottenham.

Manchester City je pred domačimi gledalci z 2:0 ugnal Cardiff in se vrnil nazaj na vodilno pozicijo Premier League. Sinje modri imajo sedaj na prvem mestu spet točko več od Liverpoola.

City je hitro prišel do želenega vodstva. V šesti minuti je do zadetka namreč prišel Kevin de Bruyne, tik pred koncem prvega polčasa pa je tekmo že odločil Leroy Sane in hkrati tudi postavil končni rezultat 2:0.

Prepričljivo in suvereno je svojo nalogo doma opravil tudi Chelsea, ki je v nekoliko premešani zasedbi doma ugnal Brighton s 3:0. Za modre iz Londona so zadeli Olivier Giroud, Eden Hazard in Ruben Loftus-Cheek.

Debitantsko tekmo na svojem stadionu pa je danes odigral tudi Tottenham, ki je več let čakal na svoj novi dom. Danes so otvoritveno tekmo proti Crystal Palacu končali na najlepši možni način z zmago z 2:0. Junaka zmage v drugem polčasu sta bila Son Heung-Min in Christan Erikssen