Lampard na Stamford Bridgeu debitiral z remijem

Premier Liga 18. Avg 201919:28 > 19:31
Michael Regan, Getty Images

Chelsea in Leicester sta se v drugem krogu Premiershipa razšla z 1:1.

Na koncu se zdi remi Chelseaja in Leicester Cityja na Stamford Bridgeu najbolj pravičen.

Chelsea je bil veliko boljši v prvem delu igre, kjer je z zadetkom Masona Mounta v 7. minuti prišel tudi do vodstva z 1:0. Modri bi lahko v prvem polčasu prednost še povišali, a sta bila nenatančna Mount in Kante.

Leicester je v drugem delu prikazal boljšo predstavo in je z zadetkom Wilfreda N’didija v 67. minuti izid izenačil na 1:1. Lisice so imele možnosti priti tudi do vseh treh točk, vendar se po poizkusih Madisonna, Tielemansa in Vardya mreža Kepaja ni zatresla. Ostalo je pri delitvi točk.

Chelsea in Leicester tudi po drugem krogu Premiershipa še nista okusila slasti zmage v novi sezoni. Leicester City je z dvema točkama na 12. mestu, Chelsea je z eno točko še tri mesta nižje. V naslednjem krogu Chelsea gostuje pri Norwich Cityju, Leicester City pa pri Sheffield Unitedu.