Remi Evertona in Tottenhama; grozljiva poškodba Gomesa

Premier Liga 3. Nov 201919:25 > 19:30
Jan Kruger, Getty Images Sport

V zadnjem srečanju 11. kroga angleške Premier Lige sta se Everton in Tottenham razšla brez zmagovalca (1:1). Tottenham je povedel z golom Dele Allija v 63. minuti, Everton pa je do točke prišel z golom Tosuna v 97. minuti. Srečanje je zasenčil grozljiv zlom noge Evertonovega Andreja Gomesa.

Remi Evertona in Tottenhama (1:1) bo ostal v senci hude poškodbe Evertonovega zveznega nogometaša Andreja Gomesa. V 79. minuti je Korejec Heung Min Son nepazljivo podrl Gomesa, na katerega je nato z vso silo trčil branilec Serge Aurier, ki je bil v naletu in se ni mogel zaustaviti. Portugalec je pri tem utrpel grd zlom noge, ki ga bo z nogometnih igrišč oddaljil za dalj časa. Son je prejel rdeč karton in igrišče zapustil v solzah, namesto vidno pretresenega Aurierja pa je v 88. minuti v igro vstopil Foyth.

Spursi so povedli v 63. minuti z golom Dele Allija, Everton pa je do točke prišel globoko v sodnikovem podaljšku, kjer je v 97. minuti točko karamelam priboril Cenk Tosun.