Srake Manchester Cityu "odnesle" dve točki

Premier Liga 30. Nov 201915:24 > 15:29
Ian MacNicol/Getty Images

Na prvi tekmi 14. kroga v Premier League je Newcastle doma znova zagrenil življenje Manchester Cityu, ki je še enkrat več v letošnji sezoni ostal brez zmage.

Manchester City v letošnji sezoni ni tisti, ki ga poznamo iz preteklih sezon in takšno predstavo so sinje modri pokazali tudi danes proti Newcastlu, kjer so na gostovanju samo remizirali z 2:2.

Sinje modri so na tekmi dvakrat vodili. Najprej je lanske prvake v vodstvo popeljal Raheem Sterling v 22. minuti. Samo nekaj trenutkov pozneje so črno-beli že prišli do izenačenja, zabil je Jetro Williems.

V drugem polčasu dolgo nismo videli zadetkov, potem pa je šele v 82. minuti zabil pravi evrogol Kevin de Bruyne. Zdelo se je, da bo City vendarleprišel do treh točk, vendar v 88. minuti so po prekinitvi zadele srake. Gol za delitev točk je prispeval Jonjo Shelvey.