United do zanesljive zmage proti Watfordu

Premier Liga 23. Feb 202016:39 > 16:42
Michael Regan/Getty Images

Manchester United je danes na tekmi 27. kroga Premier vknjižil zmago. Rdeči vragi so z rezultatom 3:0 premagali Watford.

Nogometaši Manchester Uniteda so na Old Traffordu slavili z rezultatom 3:0. Padel je Watford. Izjemen zadetek je dosegel Anthony Martial, v polno sta merila tudi Bruno Fernandes in Mason Greenwood.

Rdeči vragi so mrežo sršenov prvič zatresli v 42. minuti. Fernandes je priigral strel z bele točke in ga uspešno realiziral – to je bil prvi gol Portugalca v dresu Uniteda.

V 54. minuti je Deeney zadel za izenačenje, toda njegov gol je bil razveljavljen po posredovanju VAR-a.

V 58. minuti je sijajen zadetek dosegel Martial. Francoz je dosegel deseti zadetek v letošnji sezoni Premier lige.

Končni izid je v 75. minuti postavil mladi Greenwood.

Manchester United je skočil na 5. mesto. Varovanci Solskjaerja imajo 41 točk, točko več od Tottenhama.