Uspešen debi Ivića: Watford zmagal na uvodu

Premier Liga 11. Sep 202022:37 > 22:37
Richard Heathcote Getty Images Sport

Nogometaši Watforda, ki jih vodi srbski strokovnjak Vladimir Ivić, so na uvodni tekmi nove sezone Championshipa premagali Middlesbrough z 1:0.

Na uvodni tekmi nove sezone sta bili ekipi zelo izenačeni tako v posesti žoge kot v strelih na gol.

Prvi gol nove sezone je že v 11. minuti dosegel Craig Cathcart, ki je odlično reagiral v gneči pred golom po izvedenem udarcu s kota in z glavo zatresel mrežo.

Middlesbrough je imel najlepšo priložnost za izenačenje v 24. minuti, vendar je vratar Foster ustavil poskus Assombalongaja.

V drugem polčasu večjih priložnosti ni bilo in Watford je srečanje relativno mirno pripeljal do konca. Srbski trener Vladimir Ivić je tako zabeležil zmago ob svojem debiju na klopi “Zlatih fantov”.